Poćwicz, że pomożesz, jeśli polepszysz życie seksualne!  

0
1068

Nie zawsze potrzebują świec i żadna z nich nie jest romantyczna i nie poprawia życia seksualnego. Uważana przez jednych za sztukę, dla innych dyscyplina, której trzeba się uczyć, joga jest praktyką indyjską starożytną, charakteryzującą się medytacją i ćwiczeniami fizycznymi, można znacznie poprawić aktywność intymną, elastyczne ciało, może znacznie zmniejszyć stres i ogólnie, poprawić stan zdrowia.

Jak zregenerować pociąg seksualny?

Jeśli chcesz odświeżyć życie intymne, praktykowanie jogi może być pomocne. Ta dyscyplina obejmuje kilka ćwiczeń poprawiających elastyczność, z których możesz skorzystać w listopadzie, aby zwiększyć przyjemność seksualną.

Nawet jeśli jest uważana za praktykę relaksacyjną, joga obejmuje pozy wymagające równego i 90% mięśni ciała. W ten sposób na niektórych stanowiskach joga pomaga wzmocnić miednicę muşchilori, przez co można znacznie poprawić aktywność seksualną.

Musisz więc pamiętać, że joga ogromnie przyczynia się do sprawności seksualnej. Jeśli ciągle ćwiczyłeś, zawsze masz nastrój do kochania się. Z drugiej strony, czy możesz napotkać trudności w poparciu chęci spędzenia czasu na imprezie seksualnej.

Możesz wypróbować wszystkie pozycje seksualne, które lubisz lub budzić zainteresowanie, może zapytać w maju znanych seksuologów o metody, dzięki którym możesz uzyskać majowe satysfakcjonujące zabawy seksualne, ale które eksperci dają nam stałą, to to, że rzeczy proste i zwyczajne to ci, którym możemy pomóc, aby część jej życia była spełniona seksualnie i szczęśliwa.

Zalecamy ekspertom, aby skupili się na drobiazgach, gdy szukają satysfakcji w sypialni. Tutaj w maju po liście z majowych znanych metod, dzięki którym można poprawić życie seksualne bez przesadnego wysiłku.

Powiedz mu, że świetnie wygląda i pachnie

Udowodniono, że osoby zadowolone z wyglądu swojego ciała są bardziej otwarte na doświadczenie powieści seksualnej. Ci ludzie osiągają więcej w maju, łatwo spełniając seks, ponieważ czują się zrelaksowani i pewni siebie. Następnie, kiedy uprawiasz seks ze swoim partnerem, nie wahaj się, aby przekazać, jak dobrze pokaz i jak szalony pachniesz jego skórą.

Naucz się prosić i słuchać

Jeśli chcesz mieć spełnienie seksualne, ważne jest, aby wiedzieć, co lubię i co lubię partnerować w łóżku. Przyzwyczaj się do tego zastanawiając się, czy jest to umowa przed wezwaniem na stanowisko erotyczne nowe, czy zabawka seksualnie nowa. Zapytaj go, co mi się podoba i przedstawię ci to, że opiszę jego fantazje erotyczne, a potem zastanów się, jak możesz im to osiągnąć.

Stuknij w to wszystko

Olejek do masażu n musiałby być zabraknie Ci z sypialni. Dotyk zmysłowy mają działanie afrodyzjaku bardzo silne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Nie wahaj się od czasu do czasu skorzystać z masażu erotycznego, aby zastąpić grę wstępną. Wreszcie gwarantujemy seks w grze pełen namiętności.

Przynieś jedzenie do sypialni

Guzowata czerń, truskawki, ostrygi, tłuszcz rybny, nasiona i orzechy, mięso lub wino czerwone to tylko niektóre z afrodyzjaków pokarmowych, które można im przynieść do sypialni. Smak i smak akcji w sypialni a będziesz częścią niezapomnianych chwil ze swoim partnerem.

Będzie się spieszyć, by być nagim

Podczas gry wstępnej wyostrzamy wszystkie zmysły, a pożądanie rośnie proporcjonalnie z czasem, jaki poświęcasz na rozebranie się. Streptease zapalająca lub pieszczoty lubieżne, które przykładasz do ciała partnera, twoje nie rozbiera się, z pewnością wygeneruje iskry w sypialni.

Weźcie razem prysznic

Jeśli tylko wrócisz do domu i nie wiesz jak szybko wejść w maju w kabinie prysznicowej, tylko po to, by stracić czas i rozłupać rząd n czy byłoby dobrze zrobić to razem? Prysznic na dwoje może być wyzwaniem dla obu ekscytujących. Dzięki bezpieczeństwu łazienka dotrze wtedy bezpośrednio do sypialni.

Stwórz intymną atmosferę

Chociaż mówi się, że mężczyźni uwielbiają uprawiać seks przy płonącym świetle i podziwiać każdy kęs partnera, nie oznacza to, że ukochany Twój doceni noc, w której spodziewasz się zmysłowości w świetle niektórych perfumowanych świec. Natychmiast zrozumie, jak bardzo go chcesz …

Dowiedz się, jaka jest jego ulubiona pozycja seksualna

Zapytaj go, jaka jest jego ulubiona pozycja seksualna i zaskakuj go, gdy tylko masz okazję, odwołując się do niej. Pokaż mu to, o ile czuje się dobrze, a ty bardzo łatwo dojdziesz do samego szczytu tego samego. Wielokrotnie w maju pozycja seksualnego ulubieńca zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Penetracja to nie wszystko

Jeśli nieustannie martwisz się występowaniem seksualnym partnera, stwarzasz jedynie problemy w życiu seksualnym. Nawet jeśli twój chłopak nie jest bardzo dobrze wyposażony, daj mu szansę na pokazanie, że co to seks, penetracja jest tylko jedną metodą, dzięki której możesz osiągnąć wyżyny exatzului.

Zmień miejsce

Oczywiście nigdzie nie poczujesz się tak komfortowo, jak łóżko Twoje w sypialni. Chociaż lubisz wygodę, seks w tym samym miejscu może stać się uciążliwy. Wypróbuj miejsca w listopadzie, aby poprowadzić seks na imprezach, a przyniesie to gwarantowany powiew powiewu w stosunku do Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here